تاریخچه شرکت آلیماک Alimak

تاریخچه شرکت آلیماک Alimak

پیشینه شرکت آلیماک  با نام آسانسور کارگاهی گره خورده است این شرکت خوش نام سوئدی سال 1948 در شهر کخلفتئا آن کشور تأسیس گردید و با ساخت آسانسورهای باکیفیت طی این مدت توانست جای پای خود را در این صنعت محکم نماید. گروه صنعتی آلیماک Alimak برای اولین بار در سال 1953 نخستین آسانسور مسافربر خود را به بازار عرضه کرد، آنها در سال 1962 با استفاده از چرخ دنده و کابین های ابداعی خود توانستند بطور عمودی به ارتفاعات بالا دسترسی پیدا کنند که خود انقلابی در این صنعت بود و در اصل این اولین آسانسور کارگاهی بود که بشکل واقعی ساخته و درصنعت استفاده می شد.

آلیماک Alimak بین سالهای 1968 تا 2001 هدف خود را بر گسترش وسعت بازار در سراسر جهان گذاشت و موفق گردیدتا محدوده جغرافیایی خود را با ارائه محصولات جدید و سرویس دهی مناسب گسترده تر نماید.

سال 1973 سال ورود این شرکت به بازار صنایع دریایی بود و در آن بازار نیز خوش درخشید اما هدف بلند مدت آن ادامه فعالیت های این شرکت کهنه کار در اوج بحران های اقتصادی جهانی بود از این رو سیاست گذاری های آلیماک Alimak رو به شرق گسترش یافت و توانست با احداث خط تولید در کشور چین هزینه های تمام شده تولیدی خود را پایین آورد و به کار خود همچنان ادامه دهد.

با ادغام بخش اجرایی شرکت آلیماک Alimak با شرکت HEK هلند که از سال 1961 در این صنعت فعال بود آلیماک هدف خود را در ایالات متحده آمریکا متمرکز کرد و پایگاه خود را با تأسیس یک واحد تولیدی در ایالت تکزاس تقویت نمود. در سالهای بعد مدیران این شرکت تمرکز خود را بر روی دیگر اقتصادهای جهانی متمرکز کردند و موفق به فتح بازرهای کشورهایی چون برزیل ، روسیه ، هند و چین شدند .

شرکت آلیماک اکنون با تقویت دو پایگاه اصلی خود که در کشورهای سوئد و چین مستقر هستند ، با ارائه فناوری های نوین در این صنعت توانست به صنایع فلات قاره شرکت های نفتی که در دریاها و اقیانوس های سرتاسر گیتی پراکنده است دسترسی پیدا کند و امید این است تا در این عرصه هم همچون گذشته به موفقیت های چشم گیری نائل شود.

گروه صنعتی تجاری آذربرزین عرضه کننده برندهای مطرح آسانسور کارگاهی می باشد پاسخگویی 24 ساعته:09100504070

تاریخچه شرکت آلیماک Alimak
برچسب زده روی:

یک دیدگاه روی “تاریخچه شرکت آلیماک Alimak

  • آوریل 12, 2018 در 10:25 ب.ظ
    Permalink

    بسیار عالی پست بسیار مفیدی بود لطفا درباره آسانسور کارگاهی بیشتر مطلب بنویسید

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *